Zrównoważone zarządzanie to kluczowy temat rozwoju każdej organizacji.
Pomagamy naszym klientom w opracowaniu działań z zakresu ESG tak, by stanowiły integralną część strategii komunikacji marki.

DOBRY BIZNES to wypracowany przez nas innowacyjny model pracy z klientami, w ramach którego odnajdujemy w makrokosmosie marek przestrzeń dla dedykowanych działań prospołecznych tak, by pozostawały w 100% zgodności z produktami i sposobem funkcjonowania firmy.

DOBRY BIZNES to nie działalność charytatywna, wielka akcja raz do roku albo raport CSR. To jest opracowany przez nas model pracy, która pozwala na połączenie wszystkich aktywności w firmie i wydestylowanie z nich tego, co jest najprawdziwszą wartością i będzie docenione przez opinię publiczną, klientów, konsumentów i interesariuszy firmy.

Wspólnie z naszymi klientami udowadniamy, że model DOBRY BIZNES przekłada się na wyniki wizerunkowe oraz sprzedażowe firm.

Velvet Care

Działamy dziś z myślą o jutrzeKampania 360 przygotowana dla Velvet Care, wiodącego producenta papieru w Polsce. Tematem kampanii jest zaangażowanie firmy w działania na rzecz środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Invest Komfort

„Twórcy czasu i przestrzeni”Nowa kampania wizerunkowa dla lidera nieruchomości premium w Polsce. „Twórcy czasu i przestrzeni” – taki tytuł nosi miniserial, który jest główną osią kampanii. W ośmiu odcinkach poznajemy twórców współczesnych budynków: od projektantów, inżynierów i architektów aż po rzemieślników i artystów. Innowacyjna forma miniserialu dokumentalnego to podróż do świata architektury, pozwala widzom na zrozumienie, czym jest Invest Komfort i wejście do pogłębionego i wielowątkowego świata marki.