O Nas

Elżbieta Wojtczak

Elżbieta Wojtczak

CEO, współwłaścicielka CU i CU Art

Buduję marki, które angażują i sprzedają. Dbam o reputację i wizerunek firm, oraz osób. Promuję sztukę współczesną, współpracuję z artystami, instytucjami kultury i inwestorami.

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, MBA UW & University of Illinois, Advanced Management Program IESE Business School, Harvard Business School, Christie’s Education.

Kinga Jasnowska-Sobula

Kinga Jasnowska-Sobula

Partner, Client Service Director

"Kreatywność i empatia to dla mnie gwarancja jakościowej obsługi."

Stawiam na skuteczne i efektywne działania marketingowe oraz komunikacyjne, które pomagają Klientom sprawnie zarządzać markami, aby działania komunikacyjne prowadziły do sukcesów rynkowych.

W CU jestem odpowiedzialna za efektywność przebiegu procesów projektowych, optymalizację struktury i zasobów agencji oraz budowanie relacji wewnątrz zespołu, w tym za opracowanie i prowadzenie działań motywacyjnych i integracyjnych.

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu. Zarówno po stronie klienta jak i agencji. Studiowałam stosunki międzynarodowe i socjologię.

Z CU jestem związana od ponad 13 lat, na kolejnych stanowiskach account managera, a następnie account directora odpowiadałam za współpracę między innymi z markami: Super-Pharm, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, Browarami Lubelskimi, Galerią Jurajska, Galerią Kazimierz. Od wielu lat jestem odpowiedzialna za aktywności marketingowe i sukcesy takich marek jak Suzuki Motor Polska, Blue City, Super-Pharm, Velvet Care.

Nie ma dla mniej rzeczy niemożliwych, zawsze szukam rozwiązań. Jestem z Klientami na dobre, ale przede wszystkim trudne czasy. Determinacja, szybkość, odwaga w podejmowaniu decyzji oraz pasja to to, co mnie definiuje i pozwala nieustannie się rozwijać, a dodatkowo mieć wiatr we włosach.

Jestem miłośniczką wszystkiego, co ma silnik - od suszarki po samochody, uwielbiam dobre książki i filmy oraz… mojego psa.

cu-mirek-skotarczyk

Mirek Skotarczyk

Partner, Strategy Director

„Marka uskrzydla produkt”

Tworzę strategie marek, zarówno nowych, jak i tych istniejących, aby mogły skutecznie konkurować w kontekście rynkowym i realizować zakładane cele biznesowe.

Marketer i strateg od blisko 25 lat, z wykształcenia specjalista Marketingu oraz Handlu Zagranicznego, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Juror w konkursach Effie Awards oraz Retail Awards organizowanych przez PRCH.

W czasie wolnym jestem entuzjastą kotów norweskich leśnych oraz Międzynarodowym Sędzią Felinologicznym FIFe, członkiem Judges and Standard Commission FIFe.

Marek Preiss

Marek Preiss

Senior Creative

„Jutro to dziś - tyle że jutro” - Sławomir Mrożek

W reklamie pracuję od blisko 30 lat. Tworzę zintegrowane kampanie reklamowe w różnych kategoriach produktowych, które nie tylko są kreatywne, ale przede wszystkim efektywnie wpływają na wyniki rynkowe Klientów. Jestem laureatem wyróżnień i nagród na wielu festiwalach kreatywnych i marketingowych, m.in.: DEA Awards, Krakfilm, KTR, Golden Drum, Effie.

Jestem dumny z takich kampanii jak:

  • Bodymax: „Rozpraw się z leniwcem w sobie”
  • DESA Unicum: “Twórcy szukają swoich zagubionych dzieł”
  • IAA: „Brand Protection Campaign”
  • Morliny: „Berlinki mówią same za siebie”
  • Fundacja Dzieci Niczyje „Słowa ranią na całe życie”
  • Sprite / Coca Cola: „Ja Sprite – ty pragnienie”
  • Mc Donald’s: „WieśMac”

Z wykształcenia jestem germanistą, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, a hobbistycznie od wielu lat wokalistą i autorem tekstów, konsumentem muzyki i książek, oraz miłośnikiem aktywności na świeżym powietrzu.

cu-mirek-skotarczyk

Rafał Grzeszkowski

Partner, Creative Director

Przenoszę marki do segmentu premium i luxury oraz tworzę ich wizerunek przed wprowadzeniem na rynek. Nadaję wartość rzeczom i ideom, aby skutecznie budowały pozycję marek pożądanych i wyjątkowych. Nie zawsze jest to prosta droga z punktu A do punktu B, niekiedy bywa trudna i pełna zagrożeń. Jestem w niej sprawdzonym przewodnikiem.

Złota 44, Invest Komfort, Ferrero Rocher czy DESA Unicum to przykłady marek, które przeszły tę drogę z nami i osiągnęły sukces rynkowy.

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i kursów kreatywnych w St Martin's College of Art and Design w Londynie.

Mam na koncie nagrody i wyróżnienia w konkursach: Kreatura, Złote Orły, KTR i Golden Drum.

Interesuję się sztuką; XIX i XX wieku oraz przede wszystkim - włoskim barokiem. Moją pasją jest design lat 60 i 70 oraz zabytkowe samochody, o których piszę czasami do moto.rp.

Krzysztof Zahorski

Krzysztof Zahorski

Partner, Chief Art Director

Pokazuję jak skutecznie łączyć sztukę z biznesem w ramach CU Art, aby pracowała na zwiększenie atrakacyjności marki w oczach odbiorców oraz podnosiła jej wartość rynkową. \

Organizuję również podróże incentive po całym świecie w CU Art Travel, które nie tylko pozwalają budować unikalne doświadczenia, ale również są świetnym pretekstem do integracji zespołów.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, programu mentoringowego Wise & Young oraz Advanced Leadership Program.

Prywatnie jestem zagorzałym kibicem Legii Warszawa oraz podróżnikiem (odwiedziłem ponad 60 krajów).

Maciej Kosik

Maciej Kosik

Head of Motion Design & AI

Tworzę rozwiązania kreatywne oraz digitalne, które podnoszą jakość komunikacji marek, a dodatkowo pozwalają dotrzeć z atrakcyjnym i angażującym przekazem do odbiorców w nowoczesnych kanałach. Technologia daje mi możliwość kreowania nowych touchpointów z Klientami i zwiększać efektywność regularnych działań marketingowych – to szansa na silniejszą interakcję i większą skuteczność kampanii.

Agnieszka Mazur

Agnieszka Mazur

Communication Director

Tworzę komunikację dla marek premium, które podnoszą ich wartość w oczach potencjalnych Klientów. Buduje również marki osobiste liderów, które nie tylko wpływają na zwiększenia pozycji samych liderów, ale również pozytywnie oddziałują na wizerunek organizacji, w której liderzy pracują.

Zajmuję się również psychoterapią i efektywną komunikacją w zarządzaniu. 17 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej to podnoszenie wartości takich marek jak: L’Oreal Polska, Garnier, Turek, Stock Polska, Vicks, Microsoft, Invest Komfort, Ferrero, Siemens.

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i kuratorskiego studium w zakresie sztuki współczesnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła również Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, prowadzi indywidualne procesy terapeutyczne i grupy rozwojowe.

Prywatnie miłośniczka muzyki tradycyjnej, śpiewa wielogłosowe pieśni w zespole kobiecym.

Paweł Kochanowski

Paweł Kochanowski

Executive Producer

Odpowiadam za duże produkcje reklamowe i kreacje video realizowane w Polsce i za granicą dla czołowych lokalnych i globalnych klientów. Moimi priorytetami są Klienci, komfort i satysfakcja. Mam na swoim koncie 20 lat doświadczenia w branży reklamowej i ponad 1000 dni zdjęciowych.

Studiowałem ekonomię oraz organizację produkcji filmowej i telewizyjnej.

Od 2014 zarządzam Selfish 3 – butikowym studiem produkcyjnym.

http://www.selfish3.pl/
Paweł Kowalewski

Paweł Kowalewski

Founder, Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wykładowca na Wydziale Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie w 2019 roku uzyskał stopień profesora ASP. Założyciel Gruppy, najsławniejszej polskiej formacji artystycznej lat 1980., którą stworzył razem z Ryszardem Grzybem, Jarosławem Modzelewskim, Włodzimierzem Pawlakiem, Markiem Sobczykiem i Ryszardem Woźniakiem.

Członek Rady Nadzorczej IAA Poland, Vice President Creative Advisory w IAA Global.

Założyciel, pomysłodawca Agencji Communication Unlimited.

https://pawelkowalewski.pl/

Kontakt

Elżbieta Wojtczak

CEO

ewojtczak@commu.pl

+48 602 318 558

Kinga Jasnowska-Sobula

Partner, Client Service Director

Health & Beauty, Retail, Shopping Malls, Pharma

kjasnowska@commu.pl

+48 606 390 285

Rafał Grzeszkowski

Partner, Creative Director

Premium & Luxury Brands, Real Estate, Culture

rgrzeszkowski@commu.pl

+48 604 061 761

Mirek Skotarczyk

Partner, Strategy Director

Food & Beverages, Pharma, Services, HoReCa, Retail

mskotarczyk@commu.pl

+48 600 923 482

Krzysztof Zahorski

Partner, Chief Art Officer

Art & Culture, Incentive Travel and Events

kzahorski@commu.pl

+48 570 505 303

COMMUNICATION UNLIMITED

Marketing Consulting & Advertising

Communication Unlimited to agencja zintegrowanego marketingu. Oferuje pełny zakres usług: od opracowania strategii marki, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów.

Communication Unlimited sp. z o.o.
Prosta Office Center
ul. Prosta 51